Pierwszy krok do sukcesu już za Tobą.
Następny zrób z agencją reklamową KrokDesign.

Wesprzemy Cię w trzech najważniejszych obszarach.

Design

Identyfikacja wizualna:
logo i księga znaku

Projekty graficzne do druku

Projekty graficzne online

technologia

Projektowanie stron, sklepów i platform kursowych

Optymalizacja

 Opieka techniczna

komunikacja

Kampanie reklamowe Google Ads
i Facebook Ads

Prowadzenie blogów firmowych

Obsługa Social Mediów

Technologia sprzyja komunikacji, ale bez dopasowanego i interesującego designu pozostanie niezauważona. Bez technologii do nikogo nie dotrze. Przekaz wizualny podbity odpowiednim komunikatem działa jeszcze lepiej.

Zachwyca nas, jak wszystkie te ścieżki i elementy łączą się ze sobą i dają wymierne korzyści naszym klientom. Strona, pozycjonowanie, kampanie, treści, grafiki i znacznie, znacznie więcej. Ale to działa tylko wtedy, gdy jest starannie zaplanowane.

W agencji reklamowej KrokDesign za każdą czynność odpowiedzialna jest inna osoba. Ale dopiero połączenie tych działań sprytnie splecione i mądrze wdrażane daje pożądane efekty. 

Nasz zespół – Twoje korzyści.
Razem zbudujemy Twoją widoczność on- i off-line

Ponad

osób szuka usług i produktów w Internecie.
My też tam szukamy i Ty zapewne też.

Czy Twoją markę można tam z łatwością znaleźć?

Wykorzystaj możliwości rozwoju, które daje Ci sieć.

Przyciągnij klientów. Postaw na cyfrowy marketing. Pomożemy Ci w tym.

Nawet najlepsza oferta nie obroni się sama, jeśli nikt o niej nie usłyszy. Tak mówią. I mają rację. Marketing to działania wielokierunkowe, nad którymi nie jest łatwo zapanować samodzielnie. Możliwe, że próbowałeś i pochłonął Cię chaos.

Nierozsądnie byłoby odrzucać takie możliwości promocji tylko z powodu braku czasu lub umiejętności. Na szczęście działania reklamowe firmy już nie muszą być Twoim high well to hell😊

Ruch ku widoczności w sieci, kierowany przez KrokDesign odbywa się płynnie i według zasad. Omijamy banalne rozwiązania, wykorzystujemy to, co najlepsze i zgarniamy konwersje.

Wykorzystujemy technologię.

Projektujemy sprawnie działające, zoptymalizowane strony www, sklepy i aplikacje. Zapewniamy im nowoczesny wygląd i bogate wnętrze (porządne zaplecze techniczne). Opiekujemy się nimi, jeśli Ty nie możesz.

Zwracamy uwagę designem

Wzrokowcy to ponad połowa populacji. Zobaczą, zapamiętają i rozpoznają markę dzięki spójnej identyfikacji wizualnej charyzmatycznym logo, grafikom z charakterem. Zadbamy o to.

Nadzorujemy skuteczną komunikację z odbiorcami Twojej marki.

Nikt nie zgubi się na rozjazdach. Kierujemy do Social Mediów i kreujemy tam czarujący wizerunek marki. Stamtąd już prosta droga na stronę i do sklepu. Promujemy za pomocą bloga firmowego z treściami eksperckimi, treści na stronie. Wabimy na landing page. Ustawiamy dopasowane kampanie reklamowe.

Tłumaczymy, doradzamy, analizujemy, dopieszczamy szczegóły, generujemy pomysły. Wszystko to spokojnie pogryzając czekoladę, w oparach kawy, dobrego humoru i pozytywnego nastawienia.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i zapytaj, jak możemy pomóc właśnie Tobie.

Zobacz ostatnie posty na blogu

Optymalizacja strony internetowej
Optymalizacja SEO
Optymalizacja strony – klucz do sukcesu strony internetowej. Sprawdź i zdecyduj, czy tego potrzebujesz?

Zastanawiasz się, czy optymalizacja SEO strony www, o której wszyscy wokół trąbią, jest rzeczywiście konieczna? A może to tylko straszenie biednych właścicieli biznesów i wyciąganie kasy? W tym przypadku będziemy adwokatem algorytmów i odbiorców. Żeby Twoja strona została zauważona w tej wielkiej sieci, jaką jest Internet optymalizacja to konieczność. W takim razie jak się do…

CMS WordPress
Projektowanie stron internetowych
Dlaczego WordPress jest najczęściej wybieranym systemem CMS? Poznaj wady i zalety WordPressa

Korzystanie z sieci jest takie oczywiste. Wchodzę na stronę, dodaję komentarze, szukam informacji, kupuję, oglądam. To nie wszystko. Mogę tworzyć bloga, administrować moją stronę firmową, sprzedawać produkty w sklepie. A to wszystko bez specjalistycznej wiedzy informatycznej. Ale jeszcze 20 lat temu to wcale nie było takie oczywiste. Przeciętny Kowalski nie mógł tak swobodnie korzystać z…