Opieka techniczna – Aktualizacje, bezpieczeństwo i rozwój witryny internetowej

Gotową stronę, którą ode mnie otrzymasz, możesz samodzielnie rozbudowywać treścią, grafikami, zdjęciami. Im więcej czasu jej poświęcisz, tym lepiej wpłynie to na jej widoczność w sieci. Konieczne są także aktualizacje systemu, wtyczek, wykonywanie kopii zapasowych. Brak tych działań może być niebezpieczny, skutkować atakami hakerskimi, utratą kontroli, a nawet strony.

Nauczę cię jak wykonywać rutynowe kontrole na stronie i obsługiwać panel WP

Przez pierwszy miesiąc będę wykonywać te zadania i odpowiadać na twoje pytania, które z pewnością się pojawią w miarę korzystania ze strony. Otrzymasz szczegółowy instruktaż jak obsługiwać zaprojektowaną przeze mnie witrynę. Dla osoby, która ma z tym styczność pierwszy raz, nie jest to wcale takie oczywiste. Rozumiem to. Możesz też zdecydować się na stałą współpracę ze mną. Wtedy to ja będę ją administrować i dbać, żeby była bezpieczna cały czas.

Połącz pozycjonowanie organiczne i kampanie w Add Words i zdobywaj zasięgi dwuetapowo

Pozycjonowanie SEO to sprawdzone i niezawodne działania długofalowe, ale ich efekty widać dopiero w dalszej perspektywie. Nie musisz jednak czekać i już na starcie możesz zaistnieć w sieci. W mojej ofercie znajduje się konfigurowanie reklamy w Google Ads. Skuteczne kampanie PPC zwiększą szanse dotarcia do klienta z ofertą. Połączenie optymalizacji SEO i reklamy w Google Ads pomoże wypromować stronę znacznie szybciej, także na rynku lokalnym.

Zmiany na stronie są niezbędne, żeby pozostać na szczycie

Nowe funkcje, narzędzia, technologia, obligują nas – właścicieli witryn – do trzymania ręki na pulsie, podążania za trendami i postępem. Równie istotny jest nowoczesny wygląd. Przestarzała strona wygląda mało estetycznie, sprawia wrażenie zaniedbanej i może nie działać tak, jak powinna. Wymaga wprowadzenia zmian, szybkiego liftingu, malutkiego remontu, który ją odświeży i unowocześni.

Dlatego jednym z moich zadań, jest wykonywanie poprawek w już istniejących stronach. Zmiany te są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Zajmuję się:

  • Oprawą wizualną – metamorfoza wyglądu, dla lepszego pierwszego wrażenia.
  • Dodawaniem brakujących funkcji
  • Zmianą w nawigacji na bardziej intuicyjną.
  • Poprawą szybkości ładowania się strony.
  • Zadbaniem o responsywność na wszystkich urządzeniach.

Pojawił się problem, z którym nie możesz sobie poradzić? Coś nie działa, nie podoba ci się już stary projekt? Nie trać czasu i zgłoś się do mnie. Popracujemy nad tym.